AXIS real, spol. s r.o.

Kontaktovat AXIS real, spol. s r.o.


Dbáme na ochranu osobních údajů, více informací naleznete  zde 
 
Kontaktovat
Axis real
Axis real Telefon: 02/5556 1936 E-mail: axisreal@axisreal.sk
František Bakyta
František Bakyta realitný maklér Telefon: 0908 724 608 E-mail: frantisek@axisreal.sk
RNDr. Anna Capková
RNDr. Anna Capková licencovaný realitný maklér Telefon: 0948 700 109 E-mail: anna@axisreal.sk
Ľubomíra Faltinská
Ľubomíra Faltinská Telefon: 0903 855 350 E-mail: lubomira@axisreal.sk
JUDr. Jana Frecerová
JUDr. Jana Frecerová licencovaný realitný maklér Telefon: 0903 408 488 E-mail: jana@axisreal.sk
Katarína Gotsch
Katarína Gotsch realitný maklér Telefon: 0950 539 030 E-mail: katarina.gotsch@axisreal.sk
Bc. Richard Guzman
Bc. Richard Guzman realitný maklér Telefon: 0918 777 775 E-mail: richard@axisreal.sk
Mgr. Peter Herka
Mgr. Peter Herka licencovaný realitný maklér Telefon: 0949 531 333 E-mail: peter.herka@axisreal.sk
Jaroslav Kasala
Jaroslav Kasala realitný maklér Telefon: 0918 646 341 E-mail: jaro@axisreal.sk
Mgr. Eduard Michalík
Mgr. Eduard Michalík realitný maklér Telefon: 0948 046 680 E-mail: eduard@axisreal.sk
RNDr. Michal Sárkány
RNDr. Michal Sárkány realitný maklér Telefon: 0908 998 938 E-mail: michal@axisreal.sk
Ing. Ľuboš Sigl
Ing. Ľuboš Sigl licencovaný realitný maklér Telefon: 0903 760 885 E-mail: lubos@axisreal.sk
Silvia Šteffková
Silvia Šteffková licencovaný realitný maklér Telefon: 0908 140 725 E-mail: silvia@axisreal.sk
Ing. Radovan Štepánek
Ing. Radovan Štepánek licencovaný realitný maklér Telefon: 0905 422 485 E-mail: rado@axisreal.sk
Katarína Vojtková
Katarína Vojtková realitný maklér Telefon: 0908 069 665 E-mail: katarina@axisreal.sk
TOPlist TOPlist